کنترلر مرکزی VERA

vera

کمپانی Vera با بیش از ۵ سال سابقه کار در زمینه ساخت کنترلرهای هوشمند  شروع به کار نموده و هم اکنون در اکثر کشورهای دنیا دارای دفتر نماینگی می باشد.

این شرکت در سال ۲۰۱۳ به عنوان برترین کمپانی در زمینه ساخت تجهیزات الکترونیکی شناخته شده است.

هم اکنون کنترلر هوشمند ورا جزو چهار کنترلر اول دنیا قرار دارد.

ranks

VERA ، "مغز" متفکر ساختمان هوشمند شما

ساده اما قدرتمند، یک کنترل مرکزی ساده ولی قدرتمند محصول کشور آمریکا ، برای دوربین ها، قفل درب ها، سنسورها، ترموستات ها و دیگر وسایل هوشمند خانگی و دستگاه های امنیتی (فروش جداگانه) می باشد. شما  می توانید ساختمان خود را  با استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا کامپیوتر از هر کجا مشاهده و کنترل نمایید و یا سناریوهای خاص و متوالی ایجاد کنید. امنیت ساختمان هوشمند، صرفه جویی در انرژی و آرامش ذهن را در حالیکه با بیش از ۱۲۰۰ وسیله از اکثر برندها سازگار می باشد فراهم می سازد. همچنین نسل جدید زی ویو  (Z-Wave)، اتصال Wi-Fi ، بدون هزینه ماهانه از دیگر ویژگی های کنترلر خانه هوشمند ورا می باشد.

 • کنترل کل سیستم ساختمان هوشمند با یک لمس
 • مشاهده تمام دوربین ها و کنترل تمام وسیله هایهوشمند با استفاده از یک اپلیکیشن ساده توسط تلفن های هوشمند و تبلت ها از هر کجا
 • قابلیت کنترل بیش از ۲۲۰ وسیله زی ویو
 • ارتباطات بی سیم، نصب و راه اندازی را در هر ساختمانی آسان کرده است
 • راه اندازی ساده با فرمت سوال و جواب. اضافه کردن آسان وسیله ها در هر زمان
 • بدون نیاز به هزینه ماهانه

اگر شما در حال بررسی برای خرید یک کنترلر برای هوشمند سازی هستید، کنترلر ورا را بسیار جلوتر از دیگر کنترلرها خواهید یافت، بعد از بررسی متوجه خواهید شد که ورا در هر بخشی برتری دارد. به عبارت ساده، از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

محاسن کنترلر مرکزی VERA :

vra
 • Vera با طیف وسیعی از محصولات هوشمند نسبت به دیگر کنترلرها سازگار می باشد (سازگار با بیش از ۱۲۰۰ وسیله زی ویو)
 • برد ۳۰ متر این دستگاه از محاسن بزرگ ای کنترلر می باشد و حتی در مواقع لزوم قابلیت نصب آنتن جداگانه برای افزایش برد می باشد.
 • دکمه WPS برای وارد کردن دستگاه های Wi-Fi
 • GEOFENCING : سیستم بر اساس موقعیت مکانی تلفن همراه می تواند تشخیص دهد چه کسی در حال رسیدن و یا ترک ساختمان می باشد ، بنابراین برای مثال، ترموستات ساختمان شما می تواند به طور خودکار زمانیکه بهساختمان هوشمند خود نزدیک می شوید دما را تغییر دهد.
 • تشخیص حضور پیشرفته، ارسال اطلاعیه ها، و ایجادسناریوهای هوشمند خاص که در آن یک وسیله و یا زمانی از روز، طلوع / غروب خورشید، و یا دیگر محرک ها باعث عملکرد وسیله دیگری  که می تواند قفل درب، چراغ ها و یا ترموستات ها باشد از ویژگی های ورا می باشد
 • دریافت اطلاعیه زمانی که کودک شما به خانه می رسد، کارکنان وارد محل کار می شوند و یا آنجا را ترک می کنند، زمانی که نشتی آب در زیر زمین رخ داده است، زمانی که سنسور دود عمل کرده است، یا زمانی که هر رویداد دیگری با سیستم ورا شما اتفاق افتاده است
 • ویژگی های جدید مدیریت انرژی شامل گزارش مصرف انرژی (گزارش روزانه، ماهانه و سالانه)
 • شما می توانید از بین بیش از ۲۰۰ برنامه کاربردی (App) که توسط برنامه نویسان مستقل طراحی شده اند اپلیکیشن خود را انتخاب نمایید.
 • قابلیت ایجاد اپلیکیشن اختصاصی با توجه به سلیقه و نیاز کاربر

یک کنترل کننده برای بسیاری از استفاده ها

اجازه دهید VERA  قطب ساختمان شما شود. این کنترلر را می توان برای مقاصد مختلف بسیاری استفاده کرد:

 • راحتی: برای مثال، شما می توانید درب ها را قفل کنید، چراغ ها را خاموش کنید، ترموستات را تنظیم کنید، دزدگیر را کنترل کنید و یا زمانی که به ساختمان هوشمند خود می رسید چراغ ها روشن شده باشند و ترموستات به طور خودکار تنظیم.
 • صرفه جویی در انرژی : به صورت خودکار ترموستات و نور را برای زمانیکه در محل هستید تنظیم نمایید ، نظارت داشته باشید بر مصرف انرژی و در نتیجه صرفه جویی در هزینه.
 • امنیت : کنترلر ورا می تواند تمام ویژگی های یک سیستم دزدگیر سنتی را ارائه دهد، به علاوه شما می توانید آرامش خاطر ذهنی بیشتری با نصب وسایل امنیتی مانند آشکارسازهای دود و مونواکسید کربن داشته باشید. با اضافه کردن دوربین ها، قفل درب ها، حسگر های درب / پنجره و آلارم ها، امنیت در سطح حرفه ای را تجربه نمایید.
 • اس ام اس ، ایمیل : پست الکترونیک و یا متنی از طریق اس ام اس زمانی که شخصی شما به محل مورد نظر می رسد و یا نشتی آب در زیر زمین باشد دریافت کنید.

با VERA هر مکانی می تواند به یک محل هوشمند تبدیل شود.

اگر شما فکر می کنید که ساختمان شما نیاز به سیم کشی و یا آماده سازی ویژه برای تبدیل شدن به یک مکان هوشمند را دارد، اشتباه می کنید. با کنترلر خانه هوشمند ورا (Vera)  هر ساختمانی می تواند هوشمند شود. شما می توانید از همین الآن شروع کنید. VERA  با استفاده از ارتباطات بی سیم به «گفتگو» با وسیله ها مانند قفل درب، سنسور دما، دیمر، و غیره بدون هیچ سیم اتصالی می کند. شما برای شروع فقط به یک کنترل کننده Vera  و یک یا چند وسیله برای کنترل شدن نیاز دارید.

رتبه بالا و ویژگی های پیشرفته و در عین حال کاملا مقرون به صرفه

Vera در کیفیت مشابه و در عملکرد نسبت به شرکت های ارائه کننده ساختمان های هوشمند برتر می باشد. با این حال یک تفاوت بزرگ وجود دارد، با Vera  هیچ هزینه ماهیانه ای نیاز نیست.

Vera  به شما این امکان را می دهد که با سلیقه خود با ترکیب و تطبیق تولید کنندگان وسیله های هوشمند، ساختمان خود را هوشمند کنید. شما به یک نام تجاری از قفل درب و یا دوربین و یا ترموستات محدود نمی باشید. کنترلر هوشمند ورا (Vera)  با اکثر وسیله های هوشمندی که با استفاده از Wi-Fi ارتباط برقرار می کنند سازگار می باشد، همچنین سازگاری تضمین شده با تمام وسیله های زی ویو ارائه می دهد.

اپلیکیشن های ساده و قدرتمند VERA UI7 برای مرورگرها، IOS و آندروید و ویندوز:

تصور کنید قفل کردن درب، خاموش کردن چراغ ها، فعال کردن دزدگیر و تغییر وضعیت ترموستات در زمان خواب، همه را با یک لمس. این قابلیت ها تنها آغاز آنچه که Vera  می تواند انجام دهد می باشد.

 • دارای چهار حالت راحت از پیش تنظیم شده (حضور در محل ، دور، شب و تعطیلات) که به طور همزمان همه چیز را در سیستمساختمان هوشمند شما کنترل می کند، همه آنچه که باید انجام دهید این است که نرم افزار و وسیله ها (دوربین، قفل درب،حسگر درب / پنجره ، ترموستات ، و غیره) را نصب نمایید.
 • Vera قابلیت های پیشرفته برای ایجاد کنش های خاص برای شما از جمله روشن کردن چراغ ها در غروب آفتاب، و یا هر زمان که یک درب باز شود فراهم می کند. متن هشداری از طریق اس ام اس و یا ایمیل زمان رویداد وقایع دریافت کنید، فیلم هایی را بر اساس رخداد وقایع ضبط نمایید و …

.