استخر و روکش استخر:

طراحی و ساخت و راه اندازی استخر استاندارد، کاری سخت و طاقت فرسا است، پیدا کردن طراح مناسب، اجاره دستگاه های خاکبرداری، آرماتور بندی و بتون ریزی مناسب و …..

کارشناسان این شرکت از ابتدای کار همراه با شما و مطابق با سلیقه شما، ساخت استخر شما را به عهده گرفته و علاوه بر ساخت، جهت استفاده مطمئن تر و کم کردن هزینه های نگهداری در زمینه های سیستم تصفیه و گرمایش، روکش های استخرهای روباز و سرپوشیده، دستگاه های جمع کننده روکش به صورت دستی و اتوماتیک، دستگاه آلارم محافظ جان و تمامی لوازم جانبی و مصرفی استاندارد را از بهترین و مرغوبترین در کنار شما خواهند بود.

با روکش استخر ایرانیان آلودگیهای محیطی از جمله شاخ و برگ درختان، شن و ماسه و یا گردوغبار دیگر راهی برای نفوذ به استخر شما را ندارند و این امر سبب پاکیزگی بیشتر آب استخر برای مدت طولانی خواهد بود.

با روکش استخر ایرانیان هزینه های مصرف انرژی جهت گرم کردن و یا نظافت استخر تا ۸۵% و ۹۵% تبخیر آب استخر کاهش خواهد یافت و میزان قابل توجهی صرفه جویی در مصرف آب و انرژی خواهد شد.

با روکش استخر ایرانیان از محیط اطراف استخر خود لذت خواهید برد، طراحی ظریف و مدرن امروزی این روکشها لطافت و زیبایی خاص و دلنشینی به منظره اطراف استخر می بخشد.