درباره ما

معرفی آذین هوشمندسازان ایرانیان:

آذین هوشمندسازان ایرانیان در سال ۱۳۹۰، با نام برند روکش استخر ایرانیان، با هدف ایمنی، آرامش و صرفه جویی در زمینه انرژی و آب با طراحی و ساخت و اجرای سیستم گرمایش و تصفیه و روکش منابع آبی و استخر شروع به کار نموده و هم اکنون با جمع آوری کادری مجرب، متخصص و متعهد ایرانی از رشته های کامپیوتر و IT، قدم در راه هوشمندسازی ساختمان ها؛ جهت آسایش، اطمینان، صرفه جویی و بهینه سازی انرژی برداشته است.

خدمات این شرکت در ارتباط با هوشمندسازی ساختمان، کنترل مصرف آب و برق، سیستم عبور و مرور، هوشمند سازی پارکینگ و غیره عبارتند از :

  • مشاوره و طراحی و ارائه پیش فاکتور رایگان
  • تهیه و تامین تجهیزات
  • اجرا و پیاده سازی طرح هوشمندسازی
  • ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات
  • آموزش نحوه استفاده از سیستم

افتخار این شرکت استفاده از بهترین و مطمئن ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا، ساخته شده توسط معتبرترین شرکتهای جهان، از جمله کشورهای آمریکایی و ژاپنی می باشد.

ارائه سناریوهای اختصاصی برای مشتریان:

بر اساس نیاز مشتری گرامی تا ده عدد سناریو جذاب و منحصر بفرد بصورت رایگان ارائه می گردد. فقط مشتری می بایستی با ایده پردازی هر آنچه را از هوشمندسازی می خواهد درخواست کند، البته در صورت نیاز مشتری می توان هر تعداد سناریو که مورد نیاز است را اجرائی نمود.

این شرکت همچنان در ارتباط با ساخت استخر، روکش استخر و تجهیزات جانبی و لوازم مصرفی به مانند سابق با تیم با تجربه خود با نام روکش استخر ایرانیان به فعالیت ادامه می دهد.